Psie RPG.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Psie RPG.

Zostań jednym z nas!
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 To, co mówią szepty..

Go down 
AutorWiadomość
Takuro
Pies Podporządkowany
Pies Podporządkowany
Takuro


Autor Zdjęć : kazemachinoken z flickr.com

Registration date : 21/09/2007
Liczba postów : 1250

Upomnienia : 0/3
Ostrzeżenia : 0/5
Płeć : Male
Wiek : 3 lata
Rasa : Akita Inu
Cieczka : Nie dotyczy
Ciąża : Nie dotyczy

Karta Postaci
Zdrowie:
To, co mówią szepty.. Left_bar_bleue100/100To, co mówią szepty.. Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut: Główny Administrator / Technik

To, co mówią szepty.. Empty
PisanieTemat: To, co mówią szepty..   To, co mówią szepty.. EmptyWto 12 Paź - 18:36:13

- Na wstępie pragnę zaznaczyć, że to co było już nie wróci. Tak samo jak my wszyscy: zmieniliśmy się. Dorośliśmy, przynajmniej większość. Proszę o zrozumienie, o ile takie nadejdzie -

Myślałam nad tym długo. Forum nigdy nie odzyska dawnej świetności - co jest zrozumiałe i logiczne. Nie mniej: ja sama mam dość for typu Stado Psów, WolvRPG, Cerise... nie możesz znikać, bo wszystko utracisz, treningi, misje i inne gówna, przez które gra staje się obowiązkiem, a nie przyjemnością, a Admini są stronniczy (palcem wytykać nie będę: nie wszyscy tacy są). Wtedy przemyślałam wszystko. Pamiętałam, jak mnie kiedyś postrzegano: nie chcę już tego roztrząsać. Nie cofnę tego, a bardzo bym chciała. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Na wstępie zaznaczam, że postawiłam z góry kilka wyznaczników, którymi chcę się kierować do końca:
a) nie konkurujemy z nikim, nie zamierzam walczyć o to, kto jest lepszy. każde forum jest inne.
b) tutaj jesteśmy dla zabawy. nie będzie mega rang z mega mocami, które są priorytetem. kiedyś nam to wyszło, jako jedynym..
c) porywania będą, jednak tylko na określonych zasadach, nie bójcie się ich.

Dodatkowo: póki co Administratorem jestem ja. Nie wiem co na to reszta - straciłam z nimi kontakt. To samo z Moderatorami.

Aha, i nie kasowałam żadnego konta..

Rhak' Korr.
Powrót do góry Go down
Takuro
Pies Podporządkowany
Pies Podporządkowany
Takuro


Autor Zdjęć : kazemachinoken z flickr.com

Registration date : 21/09/2007
Liczba postów : 1250

Upomnienia : 0/3
Ostrzeżenia : 0/5
Płeć : Male
Wiek : 3 lata
Rasa : Akita Inu
Cieczka : Nie dotyczy
Ciąża : Nie dotyczy

Karta Postaci
Zdrowie:
To, co mówią szepty.. Left_bar_bleue100/100To, co mówią szepty.. Empty_bar_bleue  (100/100)
Piętno:
Statut: Główny Administrator / Technik

To, co mówią szepty.. Empty
PisanieTemat: Re: To, co mówią szepty..   To, co mówią szepty.. EmptyPią 10 Cze - 21:16:42

Jeżeli ktoś zapomniał hasła, piszcie tutaj numery swoich gg. Lub napiszcie na moje (gg:1120958), a zmienię je. Rzecz jasna podpytam znajomych, czy nie podszywacie się pod kogoś itd..
Powrót do góry Go down
 
To, co mówią szepty..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Psie RPG.  :: 
Ogłoszenie
-
Skocz do: